0362 438 02 62 - nurerozturk@gmail.com

Hakkımızda

ATAKUM ATAKENT VETERİNER KLİNİĞİ Tecrübe ve Sevginin Buluştuğu Adres Atakent Veteriner Kliniği olarak 1997 senesinden bugüne kadar 25 yıldır Atakum-Samsun 'da teknolojiye ve zamana ayak uydurarak, yenilikçi ve tecrübeli kadromuzla evcil hayvanlarınıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Kendimizi geliştirip hastalarımızın ihtiyacı olan her detayı düşünüyoruz. Kliniğimizde muayene, teşhis, tedavi, aşılama, veteriner ilaçları, kısırlaştırma, doğum, cerrahi, röntgen, ultrason, hemogram, yoğun bakım ve küçük dostlarımızın ihtiyaç duyacağı farklı hizmetleri sunuyoruz. Kliniğimizde yer alan Pet Shop bölümümüzde kedi mamaları, köpek mamaları, aksesuarlar, tasmalar, taşıma çantaları ve benzeri birçok ürünü beğeninize sunuyoruz.

Dosyalar

Kedi ve Köpekler İçin Zehirli Bitkiler Veteriner Farmakoloji ve Toksikoloji Derneği ile Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği tarafından hazırlanmış olan posteri indirebilirsiniz.
5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu'nun tam metnini indirebilirsiniz.
Hayvan Hakları Bildirgesi Hayvan Hakları Bildirgesi'nin tam metnini indirebilirsiniz.
ATAKUM ATAKENT VETERİNER KLİNİĞİ Atatürk Bulvarı 3. Kısım Yeni Mahalle Batur Sitesi A Blok No:59 Atakum / Samsun Tel: 0362 438 02 62 E-posta: nurerozturk@gmail.com Web: www.atakumatakentveteriner.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın