0362 438 02 62 - nurerozturk@gmail.com

Makale Yazıları

KEDi LEUKEMİA; Lösemi Kedi Aşısı Yapılmalı Mı? Kedi  Lösemi Aşısı  Yaptırmak Gereklimi?

KEDi LEUKEMİA; Lösemi Kedi Aşısı Yapılmalı Mı? Kedi Lösemi Aşısı Yaptırmak Gereklimi?

KEDi LEUKEMİA; Lösemi kedi aşısı yapılmalı mı? Kedi lösemi aşısı yaptırmak şart mı? Kedi lösemi aşısının önemi nedir? Leukemia bir virüs hastalığıdır. Bulaştığında bağışıklık sistem düşüklüğüne sebep olur. Aile olarak insanlardaki AIDS benzeri bir hastalık yapısı vardır. Yani bu virüs nedeni ile ya da çok daha basit bir hastalık etkeni ile çocuğu kaybedebiliriz.
Kedilerin Daha Sağlıklı Olması İçin Dişi Kedilerde Doğum Kontrolü Için Kısırlaştırma

Kedilerin Daha Sağlıklı Olması İçin Dişi Kedilerde Doğum Kontrolü Için Kısırlaştırma

Kedilerin doğum kontrolü ve ilerde yaşayacakları olumsuz hastalıkların önlenmesi için kısırlaştırma ameliyatlarını hastalarımızı ön muayeneye tabi tutarak yapmaktayız. Dişi kedi kızgınlık siklusu muhtemelen;;; yaş ,ırk, besleme ,iklim ,sağlık durumu ve birçok faktörlere göre değişmekle birlikte 5-12 aylarda başlar ve ömrü boyunca sirkuler halde devam eder.
Kedi Ve Köpkelerde Aşı Takvimi

Kedi Ve Köpkelerde Aşı Takvimi

Kedileri ve köpekleri hastalıklardan korumanın en önemli yolu aşıdır.Kliniğimizde uygun zaman ve programlama ile aşılar yapılır ve aşı karnesine işlenir, randevuları düzenlenir. Aşılar paraziter uygulaması yapıldıktan sonra başlar.
ATAKUM ATAKENT VETERİNER KLİNİĞİ Atatürk Bulvarı 3. Kısım Yeni Mahalle Batur Sitesi A Blok No:59 Atakum / Samsun Tel: 0362 438 02 62 E-posta: nurerozturk@gmail.com Web: www.atakumatakentveteriner.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın